zpět na úvod
podpora www.linkabezpeci.cz
KontaktPotiskPolep3D reklamawebové služby jazyk

Website

V oblasti tvorby webových prezentací působíme již od roku 1998. Za tu dobu prošel design i technologie velkým a dalo by se říci bouřlivým vývojem. Sledujeme nejnovější trendy a výsledné práce zaměřujeme na vysokou užitnou hodnotu a především přehlednost a přístupnost pro návštěvníky stránek.

O Vaši zakázku se postaráme od samotného počátku, až po její umístění a zprovoznění na internetu.

K tvorbě přistupujeme zcela individuálně. Velká část rádoby tvůrců webových prezentací využívá již hotové a mnohdy zcela nevyhovující free systémy a ty teprve přizpůsobují pouze vzhledem k dané aplikaci.

Nenechte se napálit těmito tvůrci a nechejte si poradit od odborníků.

Aplikace

Od návrhu a specifikace požadavků podle návrhového modelu vytváříme firemní intra/internetové aplikace. Od jednoduchých e-shopů přes složitější skladové hospodářství až po ucelené firemní řešení s napojením na offline správu, nebo generováním požadovaných výstupů (XML, dBase, SQL, PDF, ...). Využíváme jak technologie SOAP tak přímého spojení internetové aplikace s produkty v JAVE nebo C#. Zajišťujeme provoz na serverech s operačním systémem linux a po dohodě také Windows ®

Webdesign

Webdesign je nám vlastní. Díky dlouholeté zkušenosti umíme vytvářet jak reprezentativní weby pro společnosti, tak kreativní a provokující grafiku na weby určené pro teenagery. Veškeré prezentace jsou optimalizovány na rychlou odezvu a kompatibilitu v prohlížečích, takže nepříjdete ani o malé procento uživatelů používajících exotické aplikace k prohlížení internetového obsahu. Prezentace umíme přizpůsobyt tak, aby bylo jejich prohlížení možné i pro zrakově postižené. Naše moto je: "Umíme to dělat, nebojte si vymýšlet".

Webhosting

Nemusíte o internetu vedět téměř nic a my pro Vás zajistíme a zprovozníme veškeré náležitosti k uvedení Vaší prezentace do provozu. Od návrhu doménového jména, přes jeho nákup, realizaci prezentace až po její následné umístění a zprovoznění na serverech naší smluvní partnerské společnosti Banan.cz, která nabízí vysoký poměr ceny, kvality a výkonu. Díky úzké spolupráci s touto společností můžene nabídnout nadstandartní služby pro naše klienty.
Diarek.cz
Provozováno u banan.cz - Copyright © 2001 - 2023 DIAREK
Odesláním formuláře, nebo e-mailu dáváte souhlas se zpracováním zadaných osobních údajů v rozsahu nutném pro účely zpracování a případném zpracování třetí stranou. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti.