zpět na úvod
podpora www.linkabezpeci.cz
KontaktPotiskPolep3D reklamawebové služby jazyk

3D reklama

Nabízíme jak vlastní reklamní a dárkové předměty, tak díky smluvním partnerům tisíce dalších (tužky, hrníčky, deštníky, kalendáře, hodinky, vizitkáře, ...) na aktuální nabídku se prosím informujte.

Zakázková výroba

Vyrábíme vlastní dárkové předměty. Od papírových, jako jsou například hrací karty, přes textilní až po originální dárky jako je například víno ve stylové láhvi s vlastní etiketou. Na Vaše přání rádi vyrobíme, nebo zařídíme výrobu stylových dárkových, nebo reklamních předmětů dle Vašcih představ a snů.

Kampaně

Realizujeme reklamní kampaně v podobě roznosu reklamních letáků, vylepováním samolepek, pořádáním marketingových akcí s hosteskami a podobně. Novinkou je nabídka vozidel určených k polepu, nebo umístění reklamního transparentu a jízdě po vybraných lokalitách.

PF

Naše stylové Vánoční a Novoroční přání bude pro Vaše klienty a obchodní partnery nezpomenutelné. Nenabízíme pouze klasické tištěné PF přání, ale také "tekuté" nebo jinak "vychytané" přáníčka. Navrhneme originální předmět pro určenou cílovou skupinu a zajistíme jeho označení Vašim logem a přáním.

Diarek.cz
Provozováno u banan.cz - Copyright © 2001 - 2024 DIAREK
Odesláním formuláře, nebo e-mailu dáváte souhlas se zpracováním zadaných osobních údajů v rozsahu nutném pro účely zpracování a případném zpracování třetí stranou. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti.