zpět na úvod
podpora www.linkabezpeci.cz
KontaktPotiskPolep3D reklamawebové služby jazyk

Polepy - řezaná / tištěná reklama

Nabízíme jak klasické polepy aut (někdy uváděný také jako potisk na auto), tak polepy výloh i svítící reklamu s translucenčními foliemi. Samozřejmostí je také reflexní polep na cedule a značení a polep transparentů a plchet na kamiony bannerovou fólií. Mezi nejprestižnější polepy patří také písková fólie na výlohy, nebo leštěný kámen, které imituje gravítování a pískování.

Materiály
Na reklamní cedule, nebo orientační systémy používáme velice kvalitní peněné PVC, popř. desky Syndifoam, Kömatex, Kömacel, Kömadur a jiné. Dodáváme také průhlené a průsvitné desky na světelnou reklamu, včetně jejího zhotovení. Do vysoce namáhaných exteriérů používáme hliníkové desky s PVC jádrem, popřípadě komaxitované (nebo pozinkované) plechové desky.
Na transparenty používáme jak klasické banerové materiály, tak banery s tvrdým pružným jádrem do větrem namáhaných exteriéru (např. přes ulice). Dodáváme nejen levné banery na ploty či zdi, ale také neprůsvitné a odolné banery a klasické "tkané" autoplachty.

K polepu používáme pouze kvalitní několikaleté fólie značky Oracal, Avery, nebo LG určené pro konkrétní aplikace. Barevnou ukázku naleznete zde. Tiskneme kvalitními UV inkousty zaručujícími několikaletou stálobarevnost i v exteriéru, nicméně řezaná reklama je pořád nejtrvanlivější se stálobarevností několik let a čitelností v desítkách let. Mnohdy je to také levnější variatna k tištěné verzi lepené reklamy. Díky dlouholetým zkušenostem a kvalitnímu vybavení lepíme řezanou folii od milimetru po několik metrů.

Polepy reklamních ploch a vozidel provádíme v regionu Severní Morava (nejlépe Ostrava), popř. při větším obejmu prací po celé ČR a v zahraničí.
Máte-li zájem o polep, neváhejte a kontaktujte nás.
Diarek.cz
Provozováno u banan.cz - Copyright © 2001 - 2024 DIAREK
Odesláním formuláře, nebo e-mailu dáváte souhlas se zpracováním zadaných osobních údajů v rozsahu nutném pro účely zpracování a případném zpracování třetí stranou. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti.