zpět na úvod
podpora www.linkabezpeci.cz
KontaktPotiskPolep3D reklamawebové služby jazyk

Diapozitivní reklama

Již od počátků působení naší společnosti se zabýváme výrobou diapozitů pro reklamu do kin a také velkoformátových diapozitivů určených například pro divadla.

Materiály
Nejčastěji se používají stabilizované filmy, které stačí pro běžné promítání v kině, nebo u velkých formátů pro osvětlování scén a dokresování kulis v divadlech. V případě náročnějších průmyslových aplikací se používají vysoce tepelně odolné filmy. Tyto vysoce odolné filmy ovšem neumožnují přímý barevný osvit, jsou černobílé a poté se dobarvují. Jsou proto určeny převážně pro průmysl, případně ve vyjímečných situacích také pro divadla a obdobné světelné aplikace.

Zpracování

Diapozitivy pro reklamu do kin dodáváme standartně ve skleněných rámečcích s osvitovou plochou 7,2 x 7,2cm. Pro divadla poté klasické rozměry 20 x 20cm. V případě zájmu o jiné formáty nás neváhejte kontaktovat.
Diarek.cz
Provozováno u banan.cz - Copyright © 2001 - 2024 DIAREK
Odesláním formuláře, nebo e-mailu dáváte souhlas se zpracováním zadaných osobních údajů v rozsahu nutném pro účely zpracování a případném zpracování třetí stranou. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti.